SYGNET_LOGO_LARGE_WHITE.png
inspajer.jpg

O nas

Od 2014 tworzymy unikalne i wyjątkowe materiały 
dla naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych technologii zawsze dostarczamy najwyższą jakość w krótkim czasie i założonym budżecie.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a im trudniejsze wydaje się zadanie, tym większa satysfakcja z jego realizacji.
Nagrywamy i fotografujemy nawet w najtrudniejszych warunkach w dowolnym miejscu na ziemi. 


 
PRDX_MOTOCAINA-12_edited.jpg

Zaufali Nam

coca-cola-logo.png
Dacia-Logo-2021_edited_edited.png
Anty-Radio_edited_edited.png
Plej-logo-podstawowe-1920px_edited_edite
Teatr-Soho-białe-1024x559.jpeg
Clico_edited_edited.png
logo-tigers-og.png
logo (1).png
Harley_edited.png
Pepsico_edited_edited_edited.png
olimpiady.png
mediasplit.png
fluo.png
olimp_logo.png
New-Renault-Logo.png
logo.png
Group-81.png
Dragon-Rouge-global-creative-agency.png
Dont_Worry_violet_45px.png
universal_edited.png
799px-OPPO_LOGO_2019.png
Verus media logo kopia v2.png
OkayFilms_edited.png
GauerFitness_edited_edited.png
Roche_Logo.svg.png
continental-logo-banner1601991949_edited
logo_465x320.png
ORLEN.png
artemis_edited.png
BELTOR.png
Lazarski_University.png
motocaina.png
Zrzut ekranu 2022-01-25 o 10.14.58.png
PARADOX REEL | 2022
02:22
IZERA Brand Introduction
02:07
Jak Ciebie widzi Twoja Motorola? #powertoempower
00:41
Olimp Sport Nutrition
00:30
Drone Racing
00:31
OPPO x Marcin Prokop
01:25
#PIESNASŁUŻBIE | TOPR | ROYALCANIN
02:51

Produkcja Filmowa

Produkujemy reklamy, filmy korporacyjne, animacje, relacje wideo, filmy krótkometrażowe, dokumentacje oraz filmy produktowe. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. 

Stawiamy zawsze na unikalność i jakość materiału. Oferujemy kompleksową produkcję filmową w Polsce
i za granicą, zaczynając od scenariusza, poszukiwania lokacji, organizacji i obsługi planu zdjęciowego, przez realizację zdjęć aż po montaż, udźwiękowienie i koloryzację.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dużej elastyczności jesteśmy w stanie

włączyć się do projektu na dowolnym jego etapie.

 

Zrealizowaliśmy wiele produkcji, które zostały wyświetlone miliony razy na całym świecie.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, telewizjami, a także osobami prywatnymi i mikroprzedsiębiorstwami.

Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się jaką siłę ma profesjonalne video.

Fotografia

Event

Backstage

Lifestyle

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/7
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/5
 

Kontakt

Jakub Obuch
jakub@paradoxmedia.pl
+48 690 951 246

Video Production
Editor

Maciek Głaz

maciek@paradoxmedia.pl
+48 507 425 552

Camera Operator
Editor

 

Karolina Wiorko
karolina@paradoxmedia.pl
+48 601 324 691

Photographer

Tomasz Stępniak
tomasz@paradoxmedia.pl
+48 781 337 107

Video Production 
 

Wiktor Fabian
wiktor@paradoxmedia.pl
+48 600 155 776

Sound 
Music

Karolina Stępniak
karolina.w@paradoxmedia.pl
+48 605 082 693

PL - ENG Translator

Artur Wojciechowski
artur@paradoxmedia.pl
+48 502 026 659

Camera Operator

Photographer

Rafał Kudyba
rafal@paradoxmedia.pl
+48 511 715 161

Video Production
Photographer

Sebastian Korszla
sebastian@paradoxmedia.pl
+48 510 247 441

Camera Operator

Mateusz Połajdowicz mateusz@paradoxmedia.pl
+48 881 797 111

Camera Operator

 

Dawid Marzec
dawid@paradoxmedia.pl
+48 515 586 530

Editor

Camera Operator

Paweł Nowosad
pawel@paradoxmedia.pl
+48 733 310 360

Camera Operator
Photographer

Rafał Kotkiewicz
rafal.kotkiewicz@paradoxmedia.pl
+48 606 201 621

Production Manager

Adrian Choduń
adrian@paradoxmedia.pl
+48 604 571 058

Camera Operator