SYGNET_LOGO_LARGE_WHITE.png

O nas

Od 2014 tworzymy unikalne i wyjątkowe materiały 
dla naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych technologii zawsze dostarczamy najwyższą jakość w krótkim czasie i założonym budżecie.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a im trudniejsze wydaje się zadanie, tym większa satysfakcja z jego realizacji.
Nagrywamy i fotografujemy nawet w najtrudniejszych warunkach w dowolnym miejscu na ziemi. 


 

Zaufali Nam

DJI ACADEMY.png
universal.png
BELTOR.png
tvn.png
van4plan.png
artemis.png
ORLEN.png
olimpiady.png
mediasplit.png
fluo.png

    Work    

Produkcja Filmowa

PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage
PARADOX Backstage

Produkujemy reklamy, teledyski, relacje wideo, filmy krótkometrażowe, dokumentacje oraz filmy produktowe. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. 

Stawiamy zawsze na unikalność i jakość materiału. Oferujemy kompleksową produkcję filmową w Polsce i za granicą, zaczynając

od scenariusza, poszukiwania lokacji, organizacji

i obsługi planu zdjęciowego, przez realizację zdjęć aż po montaż, udźwiękowienie i koloryzację.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dużej elastyczności jesteśmy w stanie włączyć się

do projektu na dowolnym jego etapie.

 

Zrealizowaliśmy wiele produkcji, które zostały wyświetlone miliony razy na całym świecie.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, telewizjami, a także osobami prywatnymi i mikroprzedsiębiorstwami.

Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się jaką siłę ma profesjonalne video.

Fotografia

Event

Backstage

Lifestyle

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/7
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/5
 

Jakub Obuch
jakub@paradoxmedia.pl
+48 690 951 246

Video Production
Editor


 

Maciek Głaz

maciek@paradoxmedia.pl
+48 507 425 552

Camera Operator
Editor
 

Karolina Wiorko
karolina@paradoxmedia.pl
+48 601 324 691

Photographer

Artur Wojciechowski
artur@paradoxmedia.pl
+48 502 026 659

Camera Operator

Photographer

Kontakt

Tomasz Stępniak
tomasz@paradoxmedia.pl
+48 781 337 107

Video Production 
Virtual Tours

Wiktor Fabian
wiktor@paradoxmedia.pl
+48 600 155 776

Sound 
Music

Karolina Węgorek
karolina.w@paradoxmedia.pl
+48 605 082 693

PL - ENG Translator

Rafał Kudyba
rafal@paradoxmedia.pl
+48 511 715 161

Video Production
Photographer

Warszawa, Polska

Mateusz Połajdowicz mateusz@paradoxmedia.pl
+48 881 797 111

Camera Operator
 

Sebastian Korszla
sebastian@paradoxmedia.pl
+48 510 247 441

Camera Operator

Paweł Nowosad
pawel@paradoxmedia.pl
+48 733 310 360

Camera Operator
Photographer

Rafał Kotkiewicz
rafal.kotkiewicz@paradoxmedia.pl
+48 606 201 621

Production Manager

Adrian Choduń
adrian@paradoxmedia.pl
+48 604 571 058

Camera Operator