O nas

Od 2014 tworzymy unikalne i wyjątkowe materiały 
dla naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych technologii zawsze dostarczamy najwyższą jakość w krótkim czasie i założonym budżecie.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a im trudniejsze wydaje się zadanie, tym większa satysfakcja z jego realizacji.
Nagrywamy i fotografujemy nawet w najtrudniejszych warunkach w dowolnym miejscu na ziemi. 


 

Zaufali Nam

    Work    

Produkcja Filmowa

Produkujemy reklamy, teledyski, relacje wideo, filmy krótkometrażowe, dokumentacje oraz filmy produktowe. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. 

Stawiamy zawsze na unikalność i jakość materiału. Oferujemy kompleksową produkcję filmową w Polsce i za granicą, zaczynając

od scenariusza, poszukiwania lokacji, organizacji

i obsługi planu zdjęciowego, przez realizację zdjęć aż po montaż, udźwiękowienie i koloryzację.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dużej elastyczności jesteśmy w stanie włączyć się

do projektu na dowolnym jego etapie.

 

Zrealizowaliśmy wiele produkcji, które zostały wyświetlone miliony razy na całym świecie.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, telewizjami, a także osobami prywatnymi i mikroprzedsiębiorstwami.

Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się jaką siłę ma profesjonalne video.

Fotografia

Event

Backstage

Lifestyle

1/3

1/6

1/5
 

Kontakt

Jakub Obuch
jakub@paradoxmedia.pl
+48 690 951 246

Video Production
Editor


 

Adrian Choduń
adrian@paradoxmedia.pl
+48 604 571 058

Camera Operator

Artur Wojciechowski
artur@paradoxmedia.pl
+48 502 026 659

Camera Operator

Photographer

Tomasz Stępniak
tomasz@paradoxmedia.pl
+48 781 337 107

Video Production 
Virtual Tours

Wiktor Fabian
wiktor@paradoxmedia.pl
+48 604 571 058

Sound 
Music

Karolina Węgorek
karolina.w@paradoxmedia.pl
+48 605 082 693

PL - ENG Translator

Rafał Kudyba
rafal@paradoxmedia.pl
+48 511 715 161

Video Production
Photographer

Maciek Głaz

maciek@paradoxmedia.pl
+48 507 425 552

Camera Operator
Editor
 

Maciek Głaz

maciek@paradoxmedia.pl
+48 507 425 552

Camera Operator
Editor
 

Karolina Wiorko
karolina@paradoxmedia.pl
+48 601 324 691

Photographer

Sebastian Korszla
sebastian@paradoxmedia.pl
+48 510 247 441

Camera Operator

Mateusz Połajdowicz mateusz@paradoxmedia.pl
+48 881 797 111

Camera Operator
 

Paweł Nowosad
pawel@paradoxmedia.pl
+48 733 310 360

Camera Operator
Photographer

  • Instagram
  • Ikona szara Vimeo
  • Facebook

© 2020 by PARADOX