ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

Urzeczywistniamy najbardziej szalone pomysły. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i  pasji do tego co robimy, pomożemy Ci właściwie wydać pieniądze i wyprodukować film zgodny z Twoim zapotrzebowaniem oraz budżetem.
Nasza ekipa to przede wszystkim osoby z ogromnym doświadczeniem i wysokim poczuciem estetyki. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie zawsze dobrać najlepszych ludzi i sprzęt do zadania.
Ujęcia lotnicze - drony
Mamy w swoich szeragach kilku licencjonowanych operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Przy bardziej wymagających realizacji pracujemy w duecie operator drona oraz szwenkier
z opcja dodatkowego podglądu reżyserskiego.
Najczęsciej latamy na dronach Dji Inspire Pro, Mavic Pro 2
oraz Mavic Pro.
Postprodukcja
Montujemy, kolorujemy, udźwiękawiamy - tak w skrócie można nazwać szereg czynności, które trzeba wykonać, aby z surowego materiału stworzyć wysokiej jakości film, który będzie podkreślał jakość Państwa firmy. W swoich szeregach mamy kilku doświadczonych montażystów i kolorystów, którzy od lat montują teledyski, reklamy, filmy eventowe i krótkometrażowe.

Dzwięk | Usłysz różnicę

        Dźwięk w filmie jest równie istotny jak obraz.  Oferujemy pełną ubsługę dźwiękową,
zaczynając od preprodukcji, realizacji aż do udźwiękowienia i mixu.
 
        Posiadamy szeroką bazę licencjonowanej muzyki i efektów dźwiękowych. 
Realizujemy nagrania lektorskie. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie, co w połączeniu
z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej i muzycznej gwarantuje najwyższa jakość naszych produkcji.
 
RAW - film z dźwiękiem z kamery/brak dźwięku w przypadku zwolnionego tempa lub drona
Normalizacja ścieżki - materiał źródłowy zawsze jest za cichy w stosunku do efektów czy muzyki, niezbędne jest jego dostosowanie do światowych standardów.
Usuwanie pogłosu - plany zdjęciowe rzadko kiedy są w miejsach przyjaznych dzwiękowo, dlatego usuwanie pogłosu stało się prawie niezbędne.
Usuwanie szumu - to najczęstrzy problem
przy realizacji dźwięku na planie. Klimatyzator, dzwięki miasta czy grupa ludzi rozmawiająca kilka stolików dalej - to elementy z którymi możemy sobie poradzić na etapie 
postprodukcji

#BEHINDTHESCENES

        Produkcja filmu to ogromny nakład pracy, widz oglądając film dostrzega tylko wypadową całego procesu...
   Koncepcja kreatywna, budżetowanie, kierownictwo produkcji, casting, storyboard, poszukiwanie lokacji, logistyka podróży, shot lists, ubezpieczenie planu, pozwolenia, wynajem sprzętu, dobór twórców oraz zatrudnienie ekipy: reżyser, autor zdjęć, scenograf, make-up artist, stylista i wielu wielu innych.
To szereg zmiennych, które umiejętnie dobrane gwarantują sukces produkcji filmowej.