Fotografujemy od 2010 r. - tak zaczęła się nasza przygoda z uwiecznianiem rzeczywistości.

 

Stale współpracujemy z największymi polskimi wytwórniami płytowymi, 

agencjami reklamowymi i PR.
Mamy na koncie wiele udanych publikacji i okładek płyt. 


Zajmujemy się przede wszystkim fotografią eventową i wizerunkową, jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu i obszernej grupie fotografów, mamy specjalistów również od zdjęć produktowych, korporacyjnych czy architektonicznych.

Najbardziej satysfakcjonują nas ciężkie zadania. Potrzebujesz 6-ciu mobilnych fotografów na dużym evencie z możliwością szybkiego poruszania się i przysyłania zdjęć instant w celu szybkiego uploadu do social mediów? Nie ma problemu. 

 

Reportaż

Nasze doświadczenie zdobyte podczas fotografowania tysięcy koncertów w skrajnie trudnych dla fotografa warunkach procentuje w każdej innej sytuacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć każdy event. Zakaz używania lampy? Dyskrecja? Trzymanie się poza linią kamer, "niewidzialność" czy po prostu nierobienie zbędnego zamieszania? Nie ma sprawy.

1/8

1/5

Sesje wizerunkowe

Zrealizowaliśmy setki sesji zdjęciowych zarówno dla artystów, jak i korporacji. Przygotowujemy koncepcje, zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Doradzamy    i dopasowujemy się do oczekiwań klienta, a przede wszystkim do grupy docelowej.

Z nami nie ma niespodzianek, zawsze oglądasz wstępnie obrobione zdjęcia już podczas sesji i wspólnie decydujemy o tym, co będzie najlepsze dla wybranej koncepcji.

1/14

Fotografia produktowa

Zdjęcie to podstawowe narzędzie sprzedaży, bez niego nawet najlepszy produkt nie zostanie zauważony przez potencjalnych klientów. Realizujemy wysokiej jakości sesje typowo packshotowe, jak i tematyczne.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces wykonania sesji,

dostarczasz nam tylko produkt, a reszta dzieje się sama!

Lifestyle

Fotografia dla nas to nie tylko praca, realizujemy wiele autorskich projektów. 

Na co dzień dużo podróżujemy i pasjonujemy się motoryzacją, co znajduje odzwierciedlenie w zdjęciach, które robimy.

  • Instagram
  • Ikona szara Vimeo
  • Facebook

© 2020 by PARADOX