bv poczatek.png

Czym jest Google Business View w Mapach Google?
 

To wirtualny spacer Twojej firmy zintegrowany z Google i Google Maps.
   Program wirtualnych spacerów Street View to usługa Google, która pomoże wypromować Twoją firmę w nowoczesny, efektowny i przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób. Usługa ta obejmuję między innymi wirtualne spacery realizowane we wnętrzach firm. Dzięki rozwiązaniu Google Steet View Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce oraz Mapach Google zapewniając Ci większą liczbę klientów. Wirtualny spacer umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy poprzez Google Street View. Spacer może zostać zamieszczony
na firmowej stronie internetowej, a także na dowolnych profilach społecznościowych.

Dla kogo jest Google Business View?
 

      Współczesny klient, podejmując decyzje zakupowe, poza podstawową informacją o cenie
czy lokalizacji, oczekuje również obrazu. Chciałby zobaczyć pokój hotelowy, w którym spędzi urlop, rozejrzeć się po polu golfowym na które wybiera się z przyjaciółmi, czy przyjrzeć się jak został urządzony kącik dla dzieci w restauracji, którą odwiedza po raz pierwszy. Dlatego usługa Google Business View jest skierowana do firm i organizacji działających w różnych branżach. Największą popularnością cieszy się w usługach turystycznych (wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych), gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, puby) i motoryzacyjnych (salony samochodowe, studia detailingowe, warsztaty). Jej popularność szybko jednak rośnie również
w branży wellness & spa, sportowej czy edukacyjnej.
Korzystając z usługi Business View inwestujesz w pozyskanie nowych klientów. Rozpoznawalność marki Google i popularność jej map, zapewni Twojej firmie szybkie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Przykładowe realizacje

Najważniejsze korzyści z przystąpienia do programu Google Business View dla firm.

Rozszerzenie wizytówki w wyszukiwarce Google
     Przystąpienie do programu Google Business View sprawia, że Twoja firma jest lepiej widoczna w internecie i bardziej wiarygodna. Google wspiera firmy posiadające wirtualny spacer poprzez lepsze pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. W wizytówce Google poza zwykłymi zdjęciami
i mapą, będą wyświetlane zdjęcia 360 stopni z wirtualnego spacer w zakładce zdjęcia. Za ich pośrednictwem klienci będą mogli przejść bezpośrednio do wirtualnego spaceru po Twojej firmie z poziomu wyszukiwarki Google.
Możliwość zamieszczenia spaceru na profilu Facebook'a oraz dowolnej stronie internetowej.
Otrzymując wirtualny spacer wykonany w technologi Google Street View, zamieszczony na szybkich serwerach firmy Google będziesz mógł bardzo łatwo zamieścić go na dowolnej stronie www i profilu Google+ oraz Facebooka.
Wystarczy wejść na stronę Google Maps, wyszukać swoją firmę, wejść w wirtualny spacer Google Street View, w górnym lewym rogu kliknąć w trzy kropki i wybrać „Udostępnij lub umieść zdjęcie”, a następnie skopiować link do wirtualnego spaceru i wkleić do postu na Facebooku lub Google+.
Darmowy hosting
Nie musisz posiadać własnej strony internetowej! Zdjęcia oraz wirtualne spacery przechowujemy na szybkich i darmowych serwerach firmy Google.

Przykładowe realizacje

Proces tworzenia wirtualnego spaceru,
jak przebiega proces jego wykonania?

Z perspektywy zamawiającego jest dosyć prosty.
Po krótkiej rozmowie i opisaniu wielkości pomieszczeń, bądź przesłaniu planów lub zdjęć, fotograf zjawia się osobiście w naszym lokalu.
Następnie wykonuje on specjalnym sprzętem zdjęcia całego wnętrza — co kilka metrów, według wcześniejszych ustaleń. Cała operacja może potrwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin
w zależności od wielkości pomieszczenia. Następnie fotograf przez kilka dni obrabia oraz łączy zdjęcia w Wirtualny Spacer i wgrywa do wizytówki Google. Publikacja następuję po ok 7 dniach roboczych od wykonania zdjęć.

Cena wykonania wirtualnego spaceru

Koszt stworzenia wirtualnego spaceru może być różny w zależności od tego,
jaki obiekt wirtualizujemy oraz jak duża jest powierzchnia obiektu.

Przykładowe ceny dla różnych lokalizacji:
- Salon samochodowy: 1500 - 6500 pln netto
- Restauracja: 800 - 2500 pln netto
- Warsztat samochodowy: 800 - 2000 pln netto
- Dom Weselny: 1000 - 4500 pln netto 

Rekomendowany fotograf Google.

Posiadamy certyfikat Google, dzięki czemu wszystkie stworzone przez nas panoramy przechodzą przez proces weryfikacji, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość usługi.
Zajmujemy się tworzeniem Wirtualnych Spacerów od 6 lat i mamy za sobą ponad 150 realizacji,
a nasze zdjęcia wyświetlono ponad 11 000 000 razy.

DOM PRODUKCYJNY PARADOX

 

Przykładowe realizacje