top of page
bv poczatek.png

Czym jest Google Business View w Mapach Google?
 

To wirtualny spacer Twojej firmy zintegrowany z Google i Google Maps.
   Program wirtualnych spacerów Street View to usługa Google, która pomoże wypromować Twoją firmę w nowoczesny, efektowny i przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób. Usługa ta obejmuję między innymi wirtualne spacery realizowane we wnętrzach firm. Dzięki rozwiązaniu Google Steet View Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce oraz Mapach Google zapewniając Ci większą liczbę klientów. Wirtualny spacer umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy poprzez Google Street View. Spacer może zostać zamieszczony
na firmowej stronie internetowej, a także na dowolnych profilach społecznościowych.

Dla kogo jest Google Business View?
 

      Współczesny klient, podejmując decyzje zakupowe, poza podstawową informacją o cenie
czy lokalizacji, oczekuje również obrazu. Chciałby zobaczyć pokój hotelowy, w którym spędzi urlop, rozejrzeć się po polu golfowym na które wybiera się z przyjaciółmi, czy przyjrzeć się jak został urządzony kącik dla dzieci w restauracji, którą odwiedza po raz pierwszy. Dlatego usługa Google Business View jest skierowana do firm i organizacji działających w różnych branżach. Największą popularnością cieszy się w usługach turystycznych (wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych), gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, puby) i motoryzacyjnych (salony samochodowe, studia detailingowe, warsztaty). Jej popularność szybko jednak rośnie również
w branży wellness & spa, sportowej czy edukacyjnej.
Korzystając z usługi Business View inwestujesz w pozyskanie nowych klientów. Rozpoznawalność marki Google i popularność jej map, zapewni Twojej firmie szybkie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Przykładowe realizacje

Najważniejsze korzyści z przystąpienia do programu Google Business View dla firm.

Rozszerzenie wizytówki w wyszukiwarce Google
     Przystąpienie do programu Google Business View sprawia, że Twoja firma jest lepiej widoczna w internecie i bardziej wiarygodna. Google wspiera firmy posiadające wirtualny spacer poprzez lepsze pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. W wizytówce Google poza zwykłymi zdjęciami
i mapą, będą wyświetlane zdjęcia 360 stopni z wirtualnego spacer w zakładce zdjęcia. Za ich pośrednictwem klienci będą mogli przejść bezpośrednio do wirtualnego spaceru po Twojej firmie z poziomu wyszukiwarki Google.
Możliwość zamieszczenia spaceru na profilu Facebook'a oraz dowolnej stronie internetowej.
Otrzymując wirtualny spacer wykonany w technologi Google Street View, zamieszczony na szybkich serwerach firmy Google będziesz mógł bardzo łatwo zamieścić go na dowolnej stronie www i profilu Google+ oraz Facebooka.
Wystarczy wejść na stronę Google Maps, wyszukać swoją firmę, wejść w wirtualny spacer Google Street View, w górnym lewym rogu kliknąć w trzy kropki i wybrać „Udostępnij lub umieść zdjęcie”, a następnie skopiować link do wirtualnego spaceru i wkleić do postu na Facebooku lub Google+.
Darmowy hosting
Nie musisz posiadać własnej strony internetowej! Zdjęcia oraz wirtualne spacery przechowujemy na szybkich i darmowych serwerach firmy Google.

Przykładowe realizacje

Proces tworzenia wirtualnego spaceru,
jak przebiega proces jego wykonania?

Z perspektywy zamawiającego jest dosyć prosty.
Po krótkiej rozmowie i opisaniu wielkości pomieszczeń, bądź przesłaniu planów lub zdjęć, fotograf zjawia się osobiście w naszym lokalu.
Następnie wykonuje on specjalnym sprzętem zdjęcia całego wnętrza — co kilka metrów, według wcześniejszych ustaleń. Cała operacja może potrwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin
w zależności od wielkości pomieszczenia. Następnie fotograf przez kilka dni obrabia oraz łączy zdjęcia w Wirtualny Spacer i wgrywa do wizytówki Google. Publikacja następuję po ok 7 dniach roboczych od wykonania zdjęć.

Cena wykonania wirtualnego spaceru

Koszt stworzenia wirtualnego spaceru może być różny w zależności od tego,
jaki obiekt wirtualizujemy oraz jak duża jest powierzchnia obiektu.

Przykładowe ceny dla różnych lokalizacji:
- Salon samochodowy: 1500 - 6500 pln netto
- Restauracja: 800 - 2500 pln netto
- Warsztat samochodowy: 800 - 2000 pln netto
- Dom Weselny: 1000 - 4500 pln netto 
TrustedProBadge_Polish_Portrait_P.png

Rekomendowany fotograf Google.

Posiadamy certyfikat Google, dzięki czemu wszystkie stworzone przez nas panoramy przechodzą przez proces weryfikacji, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość usługi.
Zajmujemy się tworzeniem Wirtualnych Spacerów od 6 lat i mamy za sobą ponad 150 realizacji,
a nasze zdjęcia wyświetlono ponad 11 000 000 razy.

DOM PRODUKCYJNY PARADOX

 

Przykładowe realizacje

bottom of page